ufo

Bu günün insanının teknolojisi ile en doğru ve kabul edilebilir ufo tanımlaması için,
Nasıl bir tanımlanamayan nesne hem dünya fiziksel şartlarīnda hem uzayda aynı şekilde maddesel ózelliklere sahip değilmiş gibi uçuyor gôrünebilir.Kısaca bize halografik görüntülerinimi yansıtıyorlar?

Ufoloji Forum: 

Bence bugüne kadar olan ezberimizin tozunu silkme zamanı geldi,vakumlu makina ile süpürsek daha iyi olacak,ekran görüntü gibi uçan nesnelere trene bakıyor gibi bakmaktan sıkıldık,Google da bile bir sürü yeni bilgi birikti,hala 60'ların bilgisi ile yaşıyoruz.

Konuyla ilgili benim kabul edilebilir düşüncelerime örnek, https://www.youtube.com/watch?v=ST6X0Ra7zOQ   Aralık 2015 isviçre.

Böyle bir ufo haraketi ve onları gördüklerimizle uyumlu,yani insanın bir uzay aracına binip marsa gitmesi gibi ufo lar Dünyamıza geliyor olamaz,Bana boyutlar arası seyehat (interdimensioanal)daha uygun geliyor ufoları  düşündüğümde.

Yine Almanya/Regensburg kaynaklı bir video var bugünlerde,uçakla seyehat esnasında kanat tarafına bakarken bulutlara gizlenmiş bir ufo videosu...Bana göre hiç inandırıcı değil,hemde bu günlerde starwars filmi vizyondayken,Gemi resmen insan yapımı grafik...Çocukca bir mentaliteden haraketle yapılmış.