Gördüğümüz UFO' lar Sahte mi ?..

Gökyüzünde, hareket halinde gördüğümüz UFO ların sahte olma ihtimali varmı?.. Böyle bir durum söz konusu olabilirmi?..UFO ları neden devamlı olarak gökyüzünde görüyoruz da, onları neden yerde durağan olarak göremiyoruz,bunun bir sebebinin olması gerekir..Yapılan gözlemlerin çoğu UFO ları gökyüzünde görme şeklinde gerçekleşiyor..

Aslında  UFO lar dünyamızı keşif amaçlı geliyorsa, neden sadece bu keşfi gökyüzünden yapıyorlar,ve böyle bir keşif onlar için ne derece doğru olabilir?..Keşif amaçlı yani bilgi toplama amaçlı geldiklerini varsayarsak ki;şu anda başka bir amaçlarının olması muhtemelen yoktur,O zaman bu keşfi neden yer ile temas kurmadan yaptıklarınıda düşünmek gerekir..

Bunları düşündüğümüzde aklımıza şu geliyor;peki o zaman UFO lar madde olmayan,maddesel yapı haricinde birer ışıktan ibaret,birer görüntüden mi ibaret?..Şimdiye kadar bilimsel olarak gerçek bir kanıtın elde olmaması, yine bize UFO ların sadece birer elle tutulamaz,fakat göz ile görülebilen bir şekil ve görüntü olduklarını gösteriyor..

Peki neden UFO lar ağırlığı olmayan yani sahte bir görüntü ile kendilerini bizlere bu şekilde göstersin?..Bunun yanıtıda herhalde şu olsa gerek...Dünyayı keşfetmek için gelen bir UFO nun gerçektende ağırlığı olan yani maddeden yapılmış gerçek bir UFO olduğunu düşünelim..Ve bu UFO nun birçok ülke hava kuvvetleri tarafından vurulmaya çalışıldığını düşünelim..

Bunu bu şekilde gören dünya dışı canlılar, bizim ne kadar art niyetli olduğumuzu anlamazlarmı?..Niyetimizin bu kadar kötü olduğunu çok iyi bildikleri için,öncü olarak gerçek UFO larını değilde, sahte olan UFO larını yani sadece elle tutulamayan,dokunmak isteseniz dokunamayacağınız, sahte UFO larını yansıtıyor olamazlarmı?..

Pilotların şimdiye kadar bir ufo vuramamasının tek sebebini de, gördükleri UFO ların sahte olmalarına bağlıyorum..Yani UFO ya fırlatılan bir füze, UFO nun içinden geçip gidiyor..Öyle ya yoksa defalarca ateş açılıpta vuramamalarının başka ne gibi bir sebebi olabilir?.Aklıma takılan başka bir soru işaretide ;UFO ların görgü tanıklarının anlattıklarına baktığımızda UFO ların çok sessiz değil,aksine tamamen sessiz olduklarını söylemeleridir...Tamamen sessiz bir şekilde uçmalarını da ben yine UFO ların maddesel değil sahte,yani elle tutulamaz ışıktan ibaret görüntü olduklarına bağlıyorum..

Ve yine çok hızlı hareket etmeleri ki; insan gözünün algılayamayacağı bir hızda hareket etmeleri,ve yine aniden ortadan kaybolmaları, yine bana UFO ların birer madde olmadığını, bir lazer gösterisinin ürünü olduklarını düşündürüyor..Günümüzde gökyüzünde yapılan lazer gösterilerinin, çok daha gelişmiş bir şeklini, dünya dışı canlıların  dünyamızın atmosferinde yaptığını düşünüyorum..

Sonuç olarak...Bizlerde her görülen bilinmeyen cisimlere karşı bir şüphe bir korku,her bilinmeyeni yok etme ve bu savaşma isteği olduğu müddetçe,öyle sanıyorum ki,bizler daha çok madde olmayan sahte UFO lara ateş açacağız,ve daha çok gökyüzündeki bu sahte UFO ları gözlemleyeceğiz......

Alıntı yoktur..

Doğru bir düşünce ama yinede şöyle bir ihtimalde var onların teknolojisi gerçekten çok yüksek ve onların bir kalkanı var atıyorum onun için vuramıyo olabiliriz ve bu arada muzaffer kardeş sen ilkokuldaki çocukların yada anaokulu UFo nun indiğini söyledikleri videoyu izledin mi ?Bir ufo inmiş onlar görmüş anlatıyorlar.Mesala bizde başbakanların kullandığı sistem olan sinyal bozma sisteminin daha teknolojik hali onlarda olabilir .Yani direk onlar bir ilizyon diyemeyiz bence onlarda böyle birşey var çünkü en azından insan kaçırılma olaylarında yine hiç bir ses çıkmıyor hiç kimse birşey duymuyor ama insanlar kaçırılıyor yani bence onlar gerçek bide kumburgaz video sunda uzaylının gölgesi gözüküyordu....

beko34..  Ama söylediklerin bilimsel olarak kanıtlanamamış sebepler..yani ortada ciddi anlamda böyle bir veri yok..Eğer gerçekten bir ufo olduğunu düşünecek olursak; tamam, bir tür sinyal bozucu,veya bir tür görünmez kalkanları olabilir..Ama gerçek bir ufo olması şartı ile bu olabilir..Fakat ben dünyaya gelenlerin sahte, yani sadece görüntü olduklarını söylüyorum...Görüntüden ibaret oldukları içinde vurulayamayacaklarını belirttim...

sevgili muzaffer,

enteressan bir teori, olma olasılığı varmı? neden olmasın! ama şöyle bir düşününce ve teorinin doğru olduğunu düşünecek olursak bir çok olayıda bununla beraber çöpe atmış oluyoruz...

bugüne kadar önümüze çıkan bütün ufo kazaları başta roswell olmamış o zaman....

bütün kaçırılma teorileride çöpe gidiyor... çünkü tanıklar uzay aracı içersinde operasyon geçirdiklerini iddia etmekte... ve buna benzer bir çok olay ki yazmasamda herbirimiz ufo yaşandığı iddia edilen ufo olaylaani bilmiyorum eğerrına aşikarız.... yani sadece görüntüden ibaret oldukları değilde, istenildiği zaman maddesel yapıdan diğer bir ışıksal yapıya geçmeleri mümkün olabilir... kumburgaz görüntülerini hatırlayın... o görüntülerdede iddia edilen bu değişimi görmüştük...  paylaşımın için teşekkürler... 

miltenberger kardeşim.pardon barış kardeşim :) Bu demek değildirki UFO ların tamamı sahte.böyle bir şey söylemedim..Benim ifade etmek istediğim, şu anda bizleri tanımak için böyle bir metod kullandıkları yönünde..veya kullanıyor olabilirler yönünde..

Bu metodu her zaman bu şekilde kullanıyorlar anlamınada gelmez...roswell olayının gerçek olma ihtimalini tartışmıyorum..gerçek olma olasılığı yüksek..belkide roswell olayı olduktan sonra bizlere karşı böyle tedbirler hazırlamışta olabilirler..Neticede bizler kötü niyetliyiz..

O video yu paylaşayım mı? izlemediyseniz ?

Çocukların okul bahcesine ufo indiği olan ?

memnun olurum beko34...

ben görmüştüm sitemizde o videoyu muzaffer ilkokul cocukları ciddi anlamda araçtan inen canlıları görmüşler. sonrasında okula bir araştırma ekibi gönderilmiş ve ekipteki psikolog cocukların gerçekten doğru söylediklerini belirtiyordu. peki travis walton veya billy meier hakkında ne düşünüyosun? ayrıca teorin mantıklı ancak istedikleri zaman maddesel formundan çıkıp enerji formuna geçebildiklerini düşünüyorum ben ufo lar için çünkü bu araçlar ışık hızında veya ışık hızının ötesinde hızlara çıkabiliyorlar bunu saniyelik te yapabilirler pekala. fikirlerin çok güzel teşekkürler :)

travis walton u bilmiyorum,ama billy meirerin meşhur çiftliğini çok iyi biliyorum:) O tam bir fanatik olduğu için uzaylılar ile görüştüğünü söyleyip medyatik olma peşinde olan bir kişi...yani bu konuda önemsiz bir çok bilmiş..

ama billy meier in elinde pleiades lilerin ona vermiş olduğu delil var. pleiadeslilerin meier in elinde delili olması için başka güneş sistemlerinden geldiğini söylediği füzyon teknolojisi ile sıkıştırılmış kristaller ve metal örnekleri sunmuştur. Bu metal örnekleri IBM ve bazı NASA yetkilileri tarafından da incelenmiş ve dünyada bulunmayan bazı garip elementler içerdiği tespit edilmiştir. ayrıca bu metalin içindeki elementleri bölesüne yogun bir şekilde sıkıştıracak teknolojinin elimizde olmadığını söylemiştir bilim adamları.

bana göre, fikir yürütmenin bir prensibi olması gerek diye düşünüyorum..Yani diyelimki billy meierin elinde sıkıştırılmış krıstaller ve metal örnekleri var.Başka güneş sistemlerinden gelen canlıların billy meieri bulması sana görede tuhaf değilmi..başka bir güneş sisteminden geleceksiniz ve örneğin nasa yı değil,de billy meier ile ilişkiye gireceksiniz.Benim mantığıma göre tamamen ters bir durum bu..Siz başka bir gezegene gitseniz öyle sıradan bir insan ile mi iletişime geçerdiniz..:)

dünya dışı canlılar nasa ile iletişime geçmiş olsalar nasa dünyaya açıklarımı? ama işveçli bir çiftçi billy meier i ile iletişime geçerlerse veya amerikadaki oduncu travis walton u kaçırırlarsa bu insanlar pekala halka açıklamak isterler. ayrıca bilim adamlarıyla iletişime geçenlerde vardır : andromedalılar : Meksikalı bilim adamı, ,immünoloji araştırmacısı ve Meksika Atom Enerjisi Komisyonu nun önde gelen üyesi Prof.R.N.Hernandez ile iletişime geçmişler ve önemli bilgiler vermişlerdir. Prof.R.N.Hernandez hayatında kendisinin asla ufolarla bir ilgisi olmadığını andromedalıların onu bulduğunu belirmiştir.

aşağıdakiler http://www.ufonet.be/GiZEMLi%20DOSYALAR/fernandez.htm alıntıdır:

Asagida bu belgelerden derlenen UFO isimli Yrb. Wendelle C. Stevens ve Zitha Rodriguez Montiel tarafindan derlenen kitabin 156-170.ci sayfalarinda geçen bilgilerin özetidir:

UFO'lariyla dünyamizi ziyaret eden varliklar 1972 yilinda, bir üniversite profesörü, immünoloji arastirmacisi ve Meksika Atom Enerjisi Komisyonu'nun önde gelen üyesi olan dünyaca ünlü Meksikali bir bilim adami olan Prof.R.N.Hernandez ile temas kurdular.  Temasçi genç bir kadin görünümündeydi. Kadin, ANDROMEDA Takimyildizindaki (net görüntü ve resimleri son yillarda Hubble teleskobundan saglandi) INXTRIA gezegeninden geldigini söylüyordu. Bu varlik, profesörle çok önemli bilimsel ve sosyolojik sorunlari tartisti ve ona son derece önemli bilgiler verdi ; profesörü uzay gemisine götürerek dünyamizla ilgili pek çok ilginç sey gösterdi.   Bu görüsme ile ilgili tüm bilgiler Profesör'ün "kayboldugu" 1984 yilina dek yapilan temaslarin , yüzlerce sayfa günlük notlari, steno ile kaydedilmis konusmalar, tanimlamalar vb'den olusmaktadir. Orjinali ispanyolcadir.

sevgili arkadaşım muzaffer şunu belirtmeliyim asla iddalaşmıyorum. sadece bildiklerimi paylaşıyorum bilesin :)

"Bu metal örnekleri IBM ve bazı NASA yetkilileri tarafından da incelenmiş ve dünyada bulunmayan bazı garip elementler içerdiği tespit edilmiştir."

bununla ilgili IBM'den veya NASA'dan bir açıklama gösterebilir misiniz?

dostum o belgeleri görmedim bilgileride siriusufo.org dan aldım. ama bulursam internette paylaşırım taki o zamana kadar güvenemmekte haklısı sözüm yok. ben inanmak istiyorum ve inanıyorum. nasıl gökyüzündeki hareket eden ışıkların bir uzak gemisi olduğuna içinde ddvlerin olduğuna inanıyorsa buda böle. şu da var [kaynağın kaynağınıda göstermekle uğraşırsak çok işimiz var] eh o kaynağında kaynağını isterseniz yanmışız demektir.

Ben körü körüne inananlardan değilim, "NASA açıklamış" tarzı birçok şeyin yalan çıktığını zamanla görüyoruz. O sebeple delil yoksa inanç da yok bende, kusura bakma kardeş :)

Bu arada sakın yanlış anlama, kendimi ifade etmek için yazma ihtiyacı duydum bu yazıyı. Sevgiler.

select_id alıntıyı yaptığım yere mail ile bu konuyu şimdi sordum bana döndüklerinde eğer rapor veya bunun açıkladığı bir site varsa umarım söyleceklerdir. bekliyorum ve sizinle paylaşıcam. doğru çokta körü körüne inanmayalım. ancak biliyorsunki Ufoloji ile ilgili sitelerin açılmasına bizlerin ufolara inanmasına vesile olan konular bu ve bunun gibilerdir. öle bahsedilen her bir cümleyede kaynak gösterdiklerini hiç görmedim birde ben bir kaç cümlelik ufacık alıntı yaptım o kadar :)

İlgine teşekkürler arkadaşım.

travis walton la ilgili bilgileri Dupree arkadaşımız bizlere sunmuş :

http://ufoloji.net/ufo-forum/687/trawis-walton

bence bunlar katı cismi olan uzay gemilerinin bizleri ziyaret ettiğinin delilidir. ama dediğim gibi o araçlar farklı frekanslara geçebiliyor olabilirler.

birde uzayda uzak bir yerden holografik bir uçan daire görüntüsünü dünyaya yansıtacaklarını düşünmüyorum neden yapsınlarki ? buradayız demek için mi? ama düşüncen gerçektende aklımda soru işareti uyandırdı gerçektende neden yanıp sönen sanki sürekli fiziksel form kazanmaya çalışan yogun fotonlar gibi bir görünümler var ufoların anlayamıyorum. şu da garip geliyor bana bir kaç ufonun havada şekiller yapıp birbirlerine yaklaşıp uzaklaşmaları veya şekillerini bozmadan gökyüzünde gezinmeleri nedir bu manevraların amacı hani yeryüzündekiler onları fark etsin diyemidir? arı gibi dönüp duracağına iniş yapsında yere tanışalım yani artık :)

birde uzayda uzak bir yerden holografik bir uçan daire görüntüsünü dünyaya yansıtacaklarını düşünmüyorum neden yapsınlarki ?..derken,neden yapmasınlarki?..Biz rollerimizi değiştirsek,mesela bizler başka bir gezegen bulsak,üzerinde bir tür canlı yaşam olan bir gezegen.ve o gezegeni tanımaya çalışsak, ilk etapta böyle bir şey yapmazmıyız..Ve elimizde de böylesine bir teknoloji varken ilk yapacağımız o tanımak istediğimiz gezegene bu tür oyunları yapmak olacaktır..ve hele birde o gezegenden bizlere ateş açılsa...düşünmek gerek..

evet mantıklı muzaffer. ama sürekli yapmıyorlardır. dediğin gibi bazı durumlarda dünyamıza geldiklerinde güvenli bir şekilde çalışma yapabilmek için öncesinde holgrafik bir görüntü ile test yapabilirler haklısın. ama şunuda düşünmüyor değilim : dünyamızla yeni tanışan ve elinde seninde düşündüğün gibi bir görüntüyü yansıtma teknolojisi olan bir ırk bunu sıklıkla yapabilir gezegenimizde çok bölünme var her ülkenin savunma mekanizması ve dünya dışı yaşama bakış açısı farklı ancak bizler milyonlarca yıldır ziyaret edenlere, bizi hücrelerimizekadar tanıyan, genlerimizle oynadıklarını düşündüğümüz; bir çok tarihi eserin üzerinde rölyeflerde fresklerde yağlı boya tablolarda betimlenmiş olan uzay gemileri ve uzaylı canlılara ne diyebiliriz? sence onlar hala hologramlara ihtiyaç duyuyorlarmıdır? yoksa gemileriyle gelip bir tehdit adında teknolojileri sayesinde farklı bir frekansa geçip saldırı yapıldığında çizik bile almadan kurtuluyorlar mıdır? gerçi tezat olan bir durumda var neden saldırıyoruzki saçmalık yani :/

thaliondilfatih..Bu yazdıklarınız ufolar varmı yokmu ile ilgili yazılar..Ben ufoların varmı yokmu olduklarını tartışmıyorum..Benim söylemek istediğim şu,Evet ufolar var, ve ben ufoların varlığına kendi mantığım ile inanıyorum..Burada ben ufo yoktur demiyorum..Aksine var diyorum,fakat gerçek olan ufoların yazımdada belirttiğim şekilde dünyayı ziyaretleri esnasında sahte ufo görüntüleri kullandıkları yönündedir....Yazımda özellikle bu noktaya dikkatleri çektim..

Zaten yazımda "Niyetimizin bu kadar kötü olduğunu çok iyi bildikleri için,öncü olarak gerçek UFO larını değilde, sahte olan UFO larını yani sadece elle tutulamayan,dokunmak isteseniz dokunamayacağınız UFO larını gönderiyor olamazlarmı.."şeklinde bir cümle kullanmamın sebebi onlara inandığım içindir..Kaçırılma olayları onların bir şekilde madde olduğunu tabiiki gösterir,ama bunuda her zaman yapmıyor olabilirler..Yani bir kaçırılma yapılacaksa gerçek ufo kulanıyorlar diyebiliriz..ayrıca birden kaybolmaları konusunda, bir ufonun madde boyutundan ışık boyutuna geçebileceği teorisinede kesinlikle katılmıyorum..Böyle bir olayın olması onlara görede fizik kanunlarına görede mümkün değil..

peki muzaffer haklısın konudan biraz saptım. yazdıklarımı paylaşımınla ilişkilendirmeye çalışmıştım. dikkat ettimde çokta uzatmışım kusuruma bakma daha duyarlı olacağım iyi çalışmalar sevgilerimle :(

yazdıklarınız benim için çok değerli bilgiler sevgili thaliondilfatih...konudan saptığınıda düşünmüyorum..aksine çokta uzatmışta değildin :)..

Benim birşey dikkatimi çekti genel olarak bu gördüğümüz fotolarda 60 larda 70 lerde çekilen fotolarda ki ufoların çizgileri o zamanın döneminin çizgileri o zamanın otomobillerinin çizgileriyle benzer tasarım benzerliği var son çıkan fotoğraflarda ise hep yeni modern zamanın çizgileri var. Fotograflar ozamanın insanları tarafından yapılınca tasarım farklılığı var yani eski tasarım. Sanırsam fotograflara  insan eli değmiş gibi. Fotoğraflar sizlere de biraz yaşanılan zamanın izlerini hissettirmiyor mu?

Evet,iyi görmüşsün...Hep benimde dikkatimi çeker bu,Onlarda bizimle 60 lar ve 70 leri yaşadı sanki...the beatles ı da biliyorlarsa hiç şaşmazdım...Bunun bir açıklaması olmalı ama kim inandırıcı olarak yapabilirki?Billy Maier in fotoğraflarındaki ufo lar resmen Dünyanın Rolls royce ları hatlarını taşıyor sanki..Bir an o arabalar çağrışım yapıyor bende..Selamlar.

Muzaffer,e..

Evet mantıklı şeyler söylüyorsun,Hallogramla durumu uzun zamandır idare ediyorlar sanki,taa ki, Kumburgaz daki içinde ddv ların göründüğü gemilerini göresiye kadar.İlk kez öyle bir görüntü yakalanmış ve önceden gördüklerimiz dediğin gibi hallografik aldatmacalar biz insanoğlu için.Ne yalan söyleyeyim Ölmelerini asla istemem ama gerçek bir ufo nun düşürülmesini isterdim.Yani Bütün Dünyaya vahşi gözüyle bakmalarını pek hazmetmek zor.Asıl benim söylemek istediğim şey,Türkiyedede her ne kadar kendilerini iyice gizleselerde Dünyada baya bir çoğunluk bunlarla temas halinde diyorlar.Bu konuda en az onların hallografileri kadar subjektif geliyor bana.Bizlerden herşeyi saklayarak,gizleyerek(ddv lar da bunu bize yapıyor)nereye kadar gider bu.geriye bir tek şey kalıyor,Ya CERN Deneyi sonuçlarıyla birden bir kapı aralanacak yada olağanüstü bir şey yaşayacak Dünya.Bunun dışında hiç bir zaman elle tutulur(maddesel ağırlığı olan şeyler için yani)bir şey göremiyeceğiz.Böyle düşünmek te aslında can sıkıcı ama.

Karmasa ve kaos hakım :))) fıkırler dusunceler teorıler raks edıyor. Harıka. Muzaffer elıne saglık.

Sımdı sıze bırsey hatırlatmak ıstıyorum. Tarıh 28 ekim 1943. Amerıkan donanmasının Pensilvanya eyaletıne baglı Philadelphia sehrı lımanında yaptıgı o muthıs deneyı hatırlayın. Donanmaya aıt bır koruma destroyerı olan de 173 sınıfı 1240 tonluk uss eldridge bır kac dakıka ıcınde 600 km den fazla bır uzaklıga gıdıp gelmıstır. Ustelık ıcındekı murettabat ıle bırlıkte. Ancak gerı donusunde karsılasılan manzara hıc ıc acıcı degıldır. Personelden bır kısmı kaybolmustur. Bır kısmı gemı ıle butunlesmıs olarak bulunmustur. Olmuslerdır. Sag kalanlardan bır kısmı cıldırmıs, Bır kısmı bellı bır sure sonra olmus, hayatta kalanlardan bır kısmıda cesıtlı hastalıklara maaruz kalmıs, halktan ve basından uzak tutulmustur. bazılarının ıse deneyden sonra cesıtlı paranormal ozellıklere kavustugu ıfade edılmıstır. Deney hem basarı ıle hemde basarısızlık ıle sonuclanmıstır.

1943'te boyle bır deneye yeltenen zıhnıyetın dusuncenın 70 yıl ıcerısınde basından, medyadan, halktan habersız cesıtlı gırısımlerde bulunmadıgını soylemek saflıktan oteye gecmez. Belkıde su anda bazı veya bırkac eksıgı ıle bu mumkun kılınabılır hale getırılmıs olabılır. Bılemıyoruz. Malumunuz bazı seyler sır otesı.

Insanoglu 1943 yılındakı donanımımız kapasıtemız bılgımız ıle boylesıne bır deneye yeltendıysek ve bellı bır noktada muaffakıyet elde edebıldıysek muzaffer kardesımızın yazdıklarına sasırmadıgımı ıtıraf etmelıyım.

Bırde soyle dusunun. Roswell olayı olsun, dıger dusuruldugu ıddaa edılen gemıler olsun. Aklınıza getırın. Vahsıyız. Kırıcıyız. Insanın sagı solu bellı olmaz. Korkudan, kendını savunmak ıcın, cahıllıkten herseyı yapabılır. Her gordugumuz ufo ya ates acıp dusurme gafletıne her zaman ıcın kapılıyorsak onların degıl bızle alısverıse bıze gorunmemelerını bıle cok rahat anlayabılıyorum. Allahtan reaksıyonları bızım gıbı mantıksız ve ılkel degıl. Sabır, sevgı, anlayıs ve barıs noktaları bızımkınden fersah fersah ılerıde.

Bır arastırmacı dusunun. Bır golette akarsuda ılk defa bır balık cınsı ıle karsılasmıs olsun. Balıklarımızda bu arada pıranha. Araastırmacı burada ddv ler pıranhalarda bızlerız. Arastırmacı bu balıkları ıncelemek ıcın golete gırer fakat pıranhalar aclık duygularını devreye sokup arastırmacıyı ısırmaya ve canını yakmaya baslar. Fakat arastırmacı gerek meslegıne gerek dogaya gerekse hayvanlara olan ılgı ve sevgısınden oturu arastırmasını bıtırmek yarım bırakıp cekıp gıtmek ıstemez. Ne yapar ? goletın ıcındekı hayatta neler olur bıtıyor ? balıklar nasıl davranıyor ? sorularının cevaplarını bulmak ıcın cesıtlı yontemler dusunur. Suyun ıcıne kendısı gırmez. Sadece ınsanlara mı saldırıyor dıye kobaylar kullanmaya baslar. Uzaktan kumandalı su altı kamerası ıle ıncelemeye calısır, suya gırmeden ag kullanarak bırkac tanesını yakalar ve tanka koyarak ıncemeye baslar. vs vs. ne yapıp ne edıp cesıtlı yontemler kullanır ama bır daha onlemını almadan pıranhaların bulundugu suya bır daha asla gırmez.

Dolayısıyla boyle bırsey yapmıs olmaları benı sasırtmıyor. Teknolojık olarak buna ımkanları var. Boyle yapıyorlarsada benım ıcın cok gecerlı nedenlerı var. Dılım dondugunce acıklamaya gayret gosterdım.

Bu sıtede, veya bunun gıbı sıtelerde veya dısarıda ddvlere ufolara, baska gezegenlerde yasam olduguna ınanan mılyonlarca ınsan var. Dunya nufusunun dortte bırı bu ınancı tasısa bıle bu " v " dızısındekı gıbı global bır temas, tanısma ıcın yeterlı degıl. Salt olarak olaya bız hazır degılız gozu ıle bakmayın. aslında onlarda hazır degıller.  Belkı onlar temas etmek nıyetındede degıller. Arastırmacı yan golettekı zararsız sevımlı balıkları, ve dıger dogal yasamı tahrıp etmemelerı ıcın pıranhaları bulundugu golette tutmayı dıger golete pıranha atmamayı pıranhaların dıger golete sıcrama olasılıgını ortadan kaldırmayıda kendıne hedef edınmıs olabılırmı ?

Vahsıyız arkadaslar, olayı sadece kendınıze bakıp degerlendırmeyın. Bunyemızde bu sadıstlık, bu ego, bu kotuluk, arsızlık, art nıyet oldugu surece adam oldurmek, yaralamak, tecavuz, ısgal, darp sorun degıl. Bız bıze bunu yapıyorsak baskalarına olan davranıs tarzımız nasıl olur varın sız hesap edın. Meksıka'dakı yaratık olayın oldugu gıbı.

Ne zaman butunumuz, tumumuz, en azından bır cogumuz savasmayı, sıddetı, kotulugu gerıde bırakır, ıyılıge, ıyıye, bılıme, sevgıye yonelırsek o zaman topyekun bır tanısma, dıyalog, baglantı soz konusu olabılecek. Tabıkı 3. dunya veya kalırsak 4. dunya savaslarında bırbırımızı yok etmez ısek

sevgılerımle

 

 

 

 

 

sahte olsaydı hayal görmüş olurduk bence

ola bilir ama amaçları ne benim aklıma çeşitli şeyler geliyor eğer sahteyse neden yaptıkları açısından 1.konu (gazetelere,programlara,tartışmaprogramlarına konu olması böylelikle baya bi süre konuyla parayı kaldırırlar) 2. Bizi hazırlıyorlar buna benzer yaratıklar var ama henüz insanlar buna hazır değil filimlerle çeşitli görüntülerle bizleri yavaş yavaş hazırlayıp aklımıza kazıyolar sonra korkmamamız için 3.gündemde kalmak abd uzayaraştırmalarıyla hep gündemde zaten diyer ülkelerde buna katıldı bi rekabet kısmıda burda

Ben, Ufo olarak tanımladığımız cisimlerin dünya dışı zeki yaşam formlarının araçları olduğuna inanmayı bir inanç meselesi olmaktan çıkarmamızın gerektiğine inanıyorum , bu söylediğim zaten doğruya ulaşmanın tek yoludur, ne yazık ki günümüz de insanlar her gördüğüne işte ddvler geldi işte tanrıların arabaları diye körü körüne inançla bağlandıkları için bağımsız düşünemiyor. Bu düşünce tarzını aşmadıkça ne bilim ilerler ne de bir arpa boyu ileri gidebiliriz.

Öncelikle dünya dışı zeki yaşam formlarının 100 % var olduğuna inamak , ki burda zeki derken alet yapabilme zeka ve becerisine sahip nitelikteki zekadan bahsediyorum, baştan yanılgıya düşmekle eş değer , yani bunu dini bir bakış tarzıyla incelemek ne kadar doğru olabilir ki.

İkinci olarak bir takım bilgiler sanki gerçek gibi anlatılıyor , mesela  uzaylı olarak tanımlanan ırklardan bahsediliyor şimdi aklını mantığını çalıştıran insan bunu nasıl karşılar , bu bilgilerin bu anlatılan ırk çeşitleriyle iletişime geçtiklerini iddia eden insanlardan alındığını hepimiz biliyoruz o halde gerçekliği veya sahte olduğu kanıtlanamayacak şeyler üzerine inanç temeli oluşturuyoruz... ben dünya dışı yaşam olabileceğine inanıyorum ancak bu şekilde temellendirilen inançtan uzak olduğum kesin.

Ayrıca sürekli olarak ufo meraklılarının ağızlarda dillendirdiği inasanlar henüz hazır değil görüşünede saçmalık olarak bakıyorum. Nedeni ise aşikar insan ırkı şu an itibariyle değerlendirirseniz , inanılmaz denilecek buluşlara, yıl içinde milyonlarca kişinin katledildiği savaşlara , yıkımları mahşer gününden bir anlık sahneleri andıran doğal afetlere ve bunun gibi olaylara sadece entersan deyebilecek düzeye gelmiştir hal böyleyken bugün uzaylıların varlığı ne inanç sistemlerini değiştirecek ne de diğer sosyo-ekonomik politikalara etki edecektir.

Bir diğer konu da dünya dışı yaşam konusu ne yazık ki , materyalist dünyanın kalıbına uyum sağlamak zorunda bırakılmış ve bir çok çevre tarafından istismar amacı olarak kullanılmış ve kullanılmaya da devam etmektedir. Bu istismarlar yüzünden gerçekle yalan bir birine karışmıştır. Doru ve yanlışı gerçek ve sahteyi ayırt edemediğimiz sürece neye inandığımız hiç bir önemi olmayacaktır.

 

Sayfalar