UFO’ların Gerçek Olduğunu Kanıtlayan FBI Belgeleri ve Majestic 12 Grubunun Gizli Çalışmaları

Bugüne dek bir çok spekülasyon ortaya atılarak UFO’ların varlığı inkar edilmiş, insanlık bu konu ile ilgili bilgi sahibi olmasın diye bilinen tüm psikolojik savaş teknikleri kullanılmıştır. Şimdi bu teknikleri yürütenlerin bundan tam 52 sene önce FBI’ nın oluşturduğu UFO dosyalarını gördükten sonra alacakları tavrı merak ediyoruz.

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde Başkan Truman’ın ve Eisenhower’ın dünya dışı yaşam konusunda oluşturulan birimle ilgili çalışmaları bizzat takip ettikleri, 1949 yılında Roswell Kasabası’na düşen UFO’ nun ve UFO’lardan ele geçirilen canlıların nasıl kamuoyundan saklandıklarının rahatça anlaşıldığı bu belgeler inanılmaz gerçekleri ortaya koyuyor.

 

Majestic 12 adlı çok gizli FBI birimi ile yürütülen çalışmalar ışığında Dallas Eyaleti’nde ortaya çıkan UFO’ların ve dünya dışı yaşamla ilgili bilgilerin “çok gizli” başlıklarla dosyalanarak dönemin ABD başkanlarına sunulduğu apaçık görülüyor. Özellikle de iki başkanın dönemsel tarihlerine iyi bakmak gerekli. 1945 yılından 1961 yılına dek görev yapan iki başkanın görevde olduğu süre boyunca Roswell’e düşen UFO, ABD Başkanı Eisenhower’ın 1953 yılında -günü bilinmiyor- boyunca dünyadan kayboluşu dünya kamuoyunu epeyce merakta bırakmıştı. ABD’ nin en karanlık dönemi olarak adlandırabileceğimiz bu tarihlerde yürütülen UFO çalışmalarının gerçek belgelerini yayınlayarak, aslında Amerika’nın 1900’lü yılların başından  başlayarak UFO’ları araştırdığını göreceksiniz.

 

Majestic 12 adlı FBI gizli biriminde görev alan kişilerin isimlerinin de yer aldığı bu belgeden yola çıkarak bir çok gizli durumu da aydınlatabiliriz. Mesela Bob Lazar’ın Roswell’i doğrulayan açıklamalarının, 1982 yılında dünya dışı canlıların ABD’ yi ziyaret edişine dek gelişen süreç boyunca bütün durumların nasıl gizlenebileceğini rahatlıkla anlıyoruz. 1947 yılından 1982 yılına dek halktan gizlenerek yürütülen soruşturmalar, Dallas’ta halkın ulu orta gördüğü UFO’lar, FBI gizli biriminin çalışmaları ve ABD başkanlarının bu çalışmayı bizaat yönetmeleri gözden kaçmayacak ayrıntılar.

 

Bizler belgeleri tek tek inceledik. Daha sonra her hangi bir karalama kampanyasına maruz kalmamak için FBI’ ın dosyalarına girerek belgelerin asıllarını da bulduk. Aşağıdaki belgelerin ışığında UFO’ların ve dünya dışı yaşamın kesinlikle var olduğunu söyleyebiliriz. Belgelerde görüleceği üzere bilim adamları, doktorlar, generaller UFO ve dünya dışı yaşam konularında inanılmaz çalışmalar yürütmüşlerdir. Gerçek olaylar belgelenerek ABD başkanlarına rapor olarak sunulmuştur...

 

aşağıdaki dosyalara geçmeden önce FBI kaynaklarından belgelerle Majestic 12' nin çalışmalarına bakınız...

 

http://foia.fbi.gov/foiaindex/majestic.htm

 

Part 01'e tıklayınız. Dosyayı açabilmeniz için Adobe Reader programının bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir...

 

 

 

 

 

 

 

--------------------- ---------------------

 

 

 

 

 

 

 

Ufoloji Forum: 

muhteşem.. harika.. dört dörtlük.. araştırmalarınızın devam etmesi dileğiyle... şu FBI belgelerine ve FBI sitesinden belgelerin aslına nasıl ulaştığınızı açıklar mısınız :)))

Bence bu lord isimli üye uzaylılarla anlaşma yapmış dünyalıları ufoların gelişi fikrine hazırlamak maksadıyla, bu bilgileri de uzaylılar temin ediyor ona:)))

FBI'ın sitesinde verilen linkte yer alan dökümanların üzerine büyük harflerle "BOGUS" yazılmış.

Yani "SAHTE" anlamına geliyor, FBI'ın sitesinde bunların alenen yayınlanmasının sebebi bu sanırım. Yoksa gizli belgelerin halka açık bir alana kopyalanarak yayınlanmasının tabi ki bir anlamı yok. Benim anladığım kadarıyla bu iddiaların yalanlandığı ve sahte olduğunun kanıtlandığını gösterir şeyler diye konmuştur o sayfaya.

Ha ben de öyle düşünüyorum diye yazmıyorum bunları, FBI linkinde görülmesinin sebebini kendimce açıklamaya çalıştım merak edenler için.

Sevgiler.

bence bogus yazmasının sebebi tamamiyle psikolojik savaş tekniklerinin devamıdır.ama iyi araştırma kutlarım :)

karalamalar gelmeye başladı. bunlar normaldir. o belgeler deşifre olduğu için FBI yayınlamak zorunda kalmıştır. Peki madem belgeler "SAHTE" o halde neden FBI ajanlarının isimleri belgelerin üzerinden silinmiştir? Bakın boş belge yayınlamıyoruz. her şeyi uzun uzadıya araştırıp yayınlıyoruz. hani türkçe bir deyim de var ya, ateş olmayan yerden duman çıkmaz, diye. Biz bu belgeleri yayınlamadan önce gerekli tüm değerlendirmeleri yapıyoruz. inanıp inanmamak size kalmış. bob lazar için de sahtekar denildi..

artık şu inkar mantığından bir an önce vazgeçin. neyi inkar ediyoruz? belgeleri! peki biz bu belgeleri deşifre etmesek kaçımızın haberi olacak olaylardan! orada bir yazı gör, hemen yaz buraya. "bu belgeler sahte!" hadi ya... O zaman biz boşu boşuna 3 senedir belgelerin doğruluğu üzerine araştırma yapmışız.

bu sitede ilk kez bir konu üzerine bu denli uzun bir yorum yapıyoruz. insanları kandırmaktan vazgeçin her kimseniz. "belgeler sahte" imiş. ya, evet, aslında hiçbir şey gerçek değil. hepimiz bir matrix'in içinde yaşıyoruz. kırmızı hapı da alarak. lütfen araştırıp yorum yazarsanız çok memnun oluruz.

ben inanmıyorum, derseniz katılırız. ya da en kısa cevap, belgelere inanıp inanmamak size kalmış. insanları yanlış yönlendirmeyin bu yeterli! araştırmanızı yapın, somut kanıtlar bulun, belgelerin sahte olduğunu kanıtlayın, bizler de sizi, haklı bulalım!

Nerde bogos yazıyor? Ben göremedim de!

süper bir araştırma olmuş lord u kutlamak gerekir:)

bu belgelerde "bogus" yazmasının nedeni şu; belgeleri bir grup FBI ajanı 2000'li yıllarda dışarıya sızdırmayı başardı. fakat sızdırılan belgeler bulunurak derhal imha edildi. FBI belgelerin çoğaltıladığı korkusu ile hemen olaya müdahale ederek, kendi sitesinde ajanların ve önemli devlet adamlarının isimlerini silerek bazı belgelere "sahte" kodlu etiket yapıştırarak kamuoyu ile paylaşmak zorunda kaldı. zaten dikkat edin belgelerin tümüne "bogus" yazamamışlar. bir takım belgeleri halktan gizleyememişler. abd başkanlarının da olayın içinde resmen yer alması toplumsal bir infiale neden olacağı düşüncesi, FBI de fena korkular doğurmuştur.

zaten belgeleri okuyanlar şunu görecekler, FBI araştırması ve ABD başkanı diyor ki; "..toplum henüz bu gerçeklerle karşılaşmaya hazır değil..." bu cümleyi inanılmaz buldum. Lord, müthiş bir iş çıkarmışsın adamım. seni ilgi ve merakla takip ediyorum. aanırım bu belgeler daha önce Türkiye'de gündeme gelmemişti. sana on üzerinden on veriyorum. emeğine bravo!

şu yazının altında yayınladığın belgelerin bir çoğu FBI sitesinde yok, demek ki bu belgeler deşifre olmuş, çoğaltılmış...

lord ayakta selamlıyorum seni  :) tek kelime mükemmelsin

super bır arastırma olmus lord hakkını vermıssın yanı budur...

lord FBI sitesini hackleyip belgelere ulaşmış :))))

Hocam belgeler açılmıyor ne yazıkki..


Part1'e tıkladığımda Bi sayfaya yönlendiriyor, PLEASE WAİT yazıyor. Oradanda asıl belgenin olduğu kısma yönlendiriyor fakat tam belgeyi yükleyemeye geçtiğinde site otomatik olarak yüklemeyi durduruyor..


Dosyaların bir kopyasını herhangi bir paylaşım sitesine atarsanız sevinirim. İncelemek istiyorum..

dosyalar açılıyor. ben açtım. sanırım size adobe reader programı yok. yükleyin açılır...

bob lazar hiç bir zaman sansasyonellik olsun diye yalan söylememiştir, zaten kendisi yeterince iyi bir bilim adamıdır.

tabikide Adobe Reader programı yüklü, fakat Part1e tıkladığımda Please wait yazısından sonra otomatik olarak boş sayfa geliyo..

 

Printscreen ile resimlerini çekip siteye yükler misiniz ? Buradan okuyayım ?

 Hıristiyanlık merkeziyetçi bir din olduğu için batı toplumlarının kendilerinden başka canlıların varlıklarını kabul etmeleri mümkün değildi önceleri.Hıristiyan toplumlar önce evrimleştirilip sonra bu gizli ufo belgeleri açıklanmaya başlandı tüm dünyada.Yani "Tanrı sadece bizi yaratmış sonrada bu koskoca evreni sadece bizim için yaratmış!" (bencilliğin süperi)  düşüncesi hakimken; adamlar nasıl uzaydan akıllı, gelişmiş canlılar dünyamıza geliyor diyebilsin.Bunu dedikleri zaman ya din değiştirecekler, ya da sağa sola saldıracaklar sapkınlıktan.Sırf bu yüzden geçenlerde Vatikan uzaylıların olabileceğine dair bir açıklama yapmıştır.(çünkü, kendileride biliyor.)

belgeleri dün gece okudum. fbi her zamanki tavrıyla sıkıştığı için belgeleri vermek zorunda kalmış.ve madem "BOGUS" belge neden bazı paragrafları tamamen karartmış,

bıraksalardı da biz de okusaydık. acaba bizim memleketimizde de böyle vakalar oluyor mu?

Tahminim bizim ülkemizde de bu tip raporlar tutuluyor. Çünkü ara sıra gazetelerde bu tip olayların MİT tarafından araştırıldığına dair yazılar okuyoruz. Ama işin aslı nedir bilemiyorum. Bilen varsa araştırırsa sevinirim.

Dosya sadece int. explorerda açılıyor ne yazıkki, firefox, opera vs. gibi int. explorer harici web browser kullanan arkadaşların FBI'ın sitesini int. explorerda açmaları gerekmektedir..


Arkadaşlar, belgeleri Türkçeye çevirebilecek kadar iyi ingilizcesi olan bir arkadaşımızdan rica ediyorum, belgelerin Türkçe halini yayınlayabilirler mi..


İngilizcem yok denecek kadar az malesef.. Sadece okulda verilen eğitim kadar ingilizcem var..

 

Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar bence Türkiyede pilotların yaptıkları basit gözlemler dışında bu işin üzerine düşen bir rapor vs. yoktur. olsa bu ortamda sızardı:)

it"s very funny dokuments..thanks so much lord

Admin bu sitede yeni konu açma hakkımız varmı varsa nasıl? ayrıca nasıl video indirebileceğimizide açıklayan ayrıntılı bir yazı yazabilirmisiniz? dün gece forumdaki bilgilere göre denedim ama başaramadım biraz daha açıklarmısınız?.....bu arada videoların hepsini açmayı başardım bu konudaki ayıntılı yazılar için teşekkürler. 

tamam sorduğum sorunun cvbını buldum.yalnız video indirme konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum onuda aşarım herhalde

lord arkadaşım,

aşağıdaki yorumunu benim yazdıklarım üzerine yazdığını düşündüğüm için bir şeyler yazmak gereği hissettim.

her şeyden önce böyle bir sitenin var olmasından dolayı çok mutluyum, umarım benzerleri daha da çok artar, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

bu konuyu, daha önce yayınlanıp sahte olduğu öne sürülen uzaylı otopsisine benzetiyorum. daha sonra gerçek olduğu ispatlanmıştı zira. FBI'ın yine böyle bir tutum içinde olduğunu, bu yüzden halka açık bir sayfadan bu belgeleri "BOGUS" olarak yayınladığını düşündüğümü belirttim.

Şimdi; sanırım bu sitede editörsün, bir kaç sorum var, samimiyetle cevaplayacağından şüphem yok.

1- karalamalar gelmeye başladı demişsin. ben önceki yorumumda dikkatimi cezbeden bir açıdan fikrimi belirtmeye çalıştım ki bu şekilde düşündüğümden böyle yazmıyorum diye de belirttim.
burda yazılanlara karşı nerde karalama yaptığımı açıklar mısın? o dökümanlarda neden böyle yazdığını sen baştan yazında açıklamış olsaydın zaten merak edilen bir şeye açıklık getirmiş olurdun.

2- yine benzer şekilde inkar mantığından vazgeçin demişsin. benim yorumumda neyi inkar ettiğimi de açıklarsan sevinirim.

3- ilk kez bir konu üzerinde bu denli uzun bir yorum yapıyoruz demişsin. bunun neresi kötü? burası bir forum değil mi? herkesin yorumunu "düzgün" bir şekilde yazmasının kimseyi, özellikle de site editörlerini bu denli rahatsız etmemesi lazım diye düşünüyorum. her şeye bir açıdan bakılarak tartışılan bir şeyin kime ne yararı var?

"insanları kandırmaktan vazgeçin her kimseniz" demişsin ve alaycı bir şekilde de devam etmişsin. burdaki insanları (bu konuya özel olarak beni) biraz daha anlamaya çalışıp, alaycı bir şekilde peşin hükümlere varmasaydın mutlu olurdum açıkçası.

klavyenin kemiği yok, duygular mimikler ifade edilemiyor. tüm bunların yanlış anlama olduğunu ümit ediyorum. kim olduğumu merak ediyorsanız araşırız, konuşuruz, buluşuruz hiç dert değil, ne FBI ajanıyım, ne casusum ne de başka bir şey. bu konulara ilgi duyan sıradan bir vatandaşım.

sevgiler.

 

Sayın nurcan alevli, size şöyle yardımcı olmak isterim videoları indirmek bakımından:


İnternette araştırarak anında Full (Lisanslı) sürümünü bulabileceğiniz bir program önereceğim. ismi internet download manager. Sakın ha reklam olarak algılamayın, Sadece size yardım etmek istiyorum. Videoları indirmekte kullandığım tek program bu zaten :) Sizde faydalanın istiyorum.


Örn olarak googleda şu şekilde aratırsanız, eminim bulacaksınızdır, "Internet Download Manager Full".


Neyse anlatıma geçeyim, programı kurduktan sonra izlediğiniz her videonun sağ üst köşesinde IDM ile indir butonu çıkar, o butona tıkladığınız takdirde, açtığınız her videoyu rahatlıkla indirebilirsiniz :)

Umarım faydalı olmuştur.

Saygılarımla..

Yabik isimli üye arakadaşım çok teşekkür ederim.kesinlikle yardımcı oldunuz.

Rica ederim :)

bencede Turkiye"de ufo mufo soz konusu bile olamaz..tv channels hepsi sadece kan siddet kurt turk vs..gibi knulara asiri yogunlasmis durumda yillardir..avrupa cok farkli cok hassas ufo konusunda halkin genel anlamda %90 resmen inaniyor hatta her ufo hakkinda konusulsa dehset tepki ve etki aliyorsunuz...insanlar cidden cok arastirmaci burada umarim bir gun canim ulkemdede ufo sitelerinde 1000 kusur degilde 100 bin kusur uye olur..haberlerde ara veren reklam oynatan bence tek ulkeyiz::))bir kac aktiviteye katilicam burada daha sonra tukiyedede uygulamaya calisicam...bu arada kitap alip arastirmak istiyenlere mujde o kadar cok cesit ufo hakkinda yada belgeler hakkinda yorum ve aciklamalar varki tam bir hazine olmus herkes..ufoloji gibi aydinlatici sitelerin artmasi umuduyla ...

bişe anlamıyoruz hepsi ingilizce .. :)