MARS'TA GERÇEK YILAN BULUNDU MU? Uzaylı Savaşçı ve Mars'ta Yaşam İzleri

Buda Jo Red kullanıcısının resmi
Etiketler: 
Lokasyon: 
Turkey
POINT (35.243322 38.963745)

Yorumlar

Mars Neden? Soru bu değil? Soru Amerika neden illada Mars olsun dedi,onca parayı gömdü o kızıl Marsın toprağına,Bunun Bilimkurgu cevabından başka bir cevabını bulamadım ben...Amerika kaz gelecek yerden tavuk esirgemez,Kazın orda olduğunu nerden biliyordu?Ya herro ya merro kadere kısmet bir mars yolculuğu yapılmadı..inatla hemde...Kısa tutmak amacıyla bu düşüncemi diyorum ki,kendi kendime,birazda fantastik olsun hadi..Mars a gidin diyen birileri oldu Amerikaya,Hatta terabayt dolusu bilgi bile verdiler..Mars Hakkında..Tek mantıklı olan bu,buda fantastik içeriyor..Yoksa Mars bir anlam kazanamıyor benim kafamda..Kim mi verdi bu bilgiyi,Muzaffer olsa cevabı yapıştırırdı,Evet onlar,Düşürüldü denilen ddv lar..Yani buna inanasımız var Mars ve Amerika diyince..

Amerikanın marsa ilgi duymasının ve yatırım planları yapmasının sebebi;
Gelecekte ki;bu yakın zamanda olabilir 100-150 yıl (tahmin)belki de daha da fazla zaman sonra da olabilir.bilimin ve teknolojinin çok ilerlemesi sonucu marsa gidebilecek ortamı yakalayıp marsa ilk giden ülke olarak orayı sahiplenmek istemesidir.
Ayrıca büyük ve güçlü ülke olduğunun göstergesini sürekli olarak gündemde tutma gereği duyduğu için mars ile metozori ilgilenmek zorunda da kalmıyor değil.
Eğer büyük ülke olduğunuzu ispatlamak ve dünyaya bunu inandırmak istiyorsanız her alanda olmadık atılımlar yapmak zorundasınız.
Kimi ülkeler bunu silah ile ıspatlamak istiyor,kore gibi..kimileri de uzay ve gezegen alanında keşifler ile bunu yapmak istiyor,abd gibi..

Ayrıca,gün gelir marsa ilk biz gidersek orası bizimdir diyebilmek için marsa yatırım yapılmaktadır.hani gelebiliyorsanız sizde gelin hesabı..
Yani defineyi kim bulursa onun olur gibi.
Sonra belki... marsın atmosferini oluşturacaklar ve kendilerine yeni bir dünya kuracaklar..
Senaryo nasıl olursa olsun,buradaki esas düşünce marsı yaşanabilecek bir gezegen haline getirmektir ve ilk adım da nasıl gideriz sorusunun cevabını bulmaktır.
Olur mu olur,olma olasılığı her zaman vardır diye düşünüyorum..

Amerika Mars Dünya dışında gezegen sahiplenme yerleşime yönelik açık denizde bulunan mal bulana aittir kanuna görede işini uydursada Sonuç olarak işin ucunun nereye varacağını bilmeden sırf yukardaki nedenlerle Dünya insanına yönelik davranışları varsada buda muhtemel,Atmosfer oluşturabilecek Bir Amerikanın yakın gelecekte henüz olgunlaşmış bilgiye erişeceğini sanmıyorum.Benim öngörüm Herşeyden eminmiş gibi marsın seçilmesinde bilinmeyen gizemde olabilirliği,çünkü kaz gelmeyen yere tavuk da götürmezdi,Ayda atmışlı yıllardaki rusya çekişmesi Dünya insanlarına yarışı ben kazandım demek olsada Mars daki amaç şu anda Amerikanın kendisini aşan durumda yani teknolojisi düşüncelerine yetecek gibi görünmüyor,Ama Avrupanında uzayda farklı çalışmaları var,çin ve japonyanında,Hatta Hindistanı bile söylesekde olur,Toplamda Amerika hariç insanlık uzayda bilgi sıçraması yapıyor,sadece Amerika kendi çıkarları doğrultusunda,bu yönüyle Muzaffer arkadaşa tamamen katılıyorum,Bizde uzay çalışması Doğum aşamasında ama bir çok konuda apalamadan yürüyecek bir potansiyelimiz olduğuna da  inanıyorum.